درباره کوپ

جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت قدرکار در سال ۱۴۰۰ اقدام به تاسیس شرکت کوپ نموده اند.

شرکت قدرکار دارای پایه یک ابنیه و تاسیسات مکانیکی و الکتریکی در رشته پیمانکاری و تخصص طراحی معماری ، طراحی شهری ، طراحی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و… در زمینه خدمات مهندس مشاور از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور می‌باشد.

از سال ۱۳۶۲ (سال تاسیس) پروژهای بسیاری در سراسر کشور طرح و اجرا نموده است. به منظور تخصصی تر شدن در زمینه‌های تولید محصولات ساختمانی و تاسیساتی در سال ۱۴۰۰ اقدام به تاسیس برند کوپ کرده است.

برند کوپ سعی‌ دارد با تکیه بر توانمندی‌های خود در زمینه تولید محصولات با کیفیت و روز روندی نو در صنعت ساختمان ایجاد کند.

icon-tolid-irani

تولید تمام ایرانی

محصولات کوپ از صفر تا صد در بزرگترین شهرک صنعتی غرب آسیا یعنی شهرک صنعتی شمس آباد واقع در 5 کیلومتری فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران پایتخت ایران تولید می شوند . ویژگی فرآیند تولید محصولات کوپ، دقت بالا و ساخت مهندسی است: سادگی و ساخت استادانه در راستای نوآوری فناورانه و پایداری .
icon-tarahi-mandegar

طراحی ماندگار

طرح های هندسی ساده و خطی کوپ دانشی ژرف از طراحی را بارز می کنند و می توانند با معماری فراسوی زمان گفت و شنود کنند . معماران و طراحان با مجموعه های تولیدی کوپ از آزادی کامل برخوردار شده و ترکیبی می آفرینند که، همراه با فراهم کردن فضایی گسترده برای ایده پردازی ها ، رویاهای آن ها را به طور کامل محقق می کنند .
icon-farhang-tolid

فرهنگ تولید

کوپ به تجارب واقعی توجه ویژه دارد تا فرهنگ تولید را رشد دهد و آن را در جهت گسترش ایده های جدید در پروژه های مطرح به اشتراک گذارد . زمینه هایی همانند نوآوری فناورانه، پایداری و زیبا شناسی عناصر بنیادین پژوهش در کوپ هستند، که توسط رویدادهای دانشگاهی و آموزشی برگزار شده با مشارکت دفاتر معماری و ایده پردازان در سراسر جهان نهادینه و سازگار می شوند .
icon-noavari-fanavaraneh

نوآوری فناورانه

کوپ دانش اجرایی خود را برای پژوهش و گسترش در زمینه راه حل های فناورانه در طراحی پروژه به کار می گیرد .ریشه های مهارتی کوپ در تجربه های طولانی اش در حوزه برنامه ریزی کارهای تاسیساتی و نصب تجهیزات و ترکیب دانش اجرایی کاربردی با خواسته های معمارانه ردیابی میشود. پژوهش درون سازمانی کوپ در جهت تولید و طراحی های بدیع اش از دقت بالایی برخوردار است و از طریق ساده سازی ، نصب سریع و عملیات اجراییِ تضمینی پشتیبانی از کار ساخت و ساز را هدف گذاری می کند . امتیازات منحصر به فرد و کاربردی پرشمار کوپ باعث رویکردی منعطف به برنامه ریزی و طراحی شده و زمان ساخت و ساز را کاهش میدهد .
icon-zist-mohiti

تاثیر زیست محیطی پایین

کوپ فقط روشهای عملیاتی سرد را برای فولاد ضد زنگ بهکار میگیرد تا از تأثیرگذاری بر گرمایش جهانی بپرهیزد. به منظور کاهش تأثیر زیان بار بر زیست بوم جز آن که تمام انرژی به کار رفته برای تولیدات کوپ دارای گواهی پاک بودن است ، در آب نیز صرفه جویی و پسماند آن جداسازی می شود تا بازیافت گردد. با بهره گیری از دستگاه های CNC دقیق (دستگاه های تراش ، خرد کن ، برش لیزر ) کیفیت فرآیند تولید کوپ به نتایج درخشانی دست یافته است. به این ترتیب محصولات نهایی از طریق فرآیندهای مکانیکی دوستدار محیط زیست به دست می آیند .
icon-sarfejoei-ab

صرفه جویی در آب

در تولیدات گوناگون کوپ جریان آب به وسیله هواسازها و فشارشکن ها ( کاهش جریان آب تا 5 لیتر در دقیقه ) و نیز به وسیله کارتریج های پیش رفته ( که جریان پیوسته آب همراه با تنظیم درجه حرارت را با یک حرکت فراهم می کند) تنظیم میشود. این دو ساز و کار، در مقایسه با شیرهای سنتی، به طور قابل توجهی صرفه جویی در آب را ضمانت می کنند .
icon-sazgar-ba-mohitezist

تولید سازگار با محیط زیست

سختی شاخص ماده ضد زنگ AISI 316 / L، عمر بلند و فرامعمولی و نیز مقاومت محصولات کوپ را در برابر خراش ها و خوردگی ها، عوامل خارجی و آب های شور و گوگردی تضمین می کند . مواد اولیه دارای این ویژگی ها نشان گر تضمین بنیادین کیفیت و سازگاری درونی و زیست محیطی تولیدات کوپ هستند .
icon-bazyaft-kamel

بازیافت کامل

به منظور کنترل مصرف جریان آب، کوپ ماده ضد زنگ AISI 316 / L را انتخاب می کند، ماده ای از هر نظر بازیافتی همراه با قابلیت شکل گیری بالا . انتخاب دقیق این ماده اولیه خام، با ویژگی درصد کربن پایین، کوپ را قادر می سازد از ریخته گری داغ، رنگ آمیزی مصنوعی، پوشش گالوانیزه یا دیگر فرآیندهای شیمیایی پرهیز کند. در نتیجه شیرآلات کوپ هیچ گونه عناصر سمی وارد آب نمی کنند و از بالاترین سطح پاکیزگی و قابلیت بازیافت کامل برخوردارند .

مغزی شیرآلات

کوپ در راستای بهینه سازی و سادگی نصب، مغزی ویژه ای را طراحی کرده است. بدنه تمام ضدزنگ مغزی از مواد نو بوده و در فرایند ساخت آن هیچ گونه ریخته گری انجام نمی شود. به منظور جلوگیری از شکستن جعبه محافظ مغزی از ورق ضدزنگ، که به هیچ وجه قابل شکستن نیست، استفاده می شود.

سطح خارجی مغزی با تفلون پلاستیکی رزوه شده است. این ویژگی از ورود مصالح بنایی به داخل مغزی در زمان اجرا جلوگیری و از مغزی و کارتریج داخل آن محافظت می کند.